A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
"A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete." Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp., 1989, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói papírkötés