20104.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
Darányi Gyula: Közegészségtan. I-IV. köt. [Teljes]. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CLXII., CLXVI., CLXIX, CLXXIX. Bp., 1939- 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+535 p.; VI+2+264 p.; VII+2+414 p.; X+472 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Corvina-kötés, a borítókon némi kopottsággal, belül túlnyomórészt jó állapotban.