20114.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme I.-II. kötet (egy kötetben). Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, néhány kevés oldalon ceruzás és tollas jelölésekkel.