20137.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
Gerlóczy Zsigmond: A fertőző betegségekről és az azok ellen való védekezésről. Az Egészség Könyvtára VIII. köt. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 123+(7) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla levált, helyenként kissé foltos.