20106.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Henry Emery: A növények élete. A növényvilág leírása. Ford.: Mendlik Alajos és Király Pál. Az eredetivel összehasonlította és jegyzetekkel kísérte Klein Gyula. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXII. Bp.,1883, K. M. Természettudományi Társulat, XIV+783 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel.