20111.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmívelésügyi minister megbízásából. Képekkel ellátták Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. Bp., 1908,(M. Kir. Földmivelésügyi Minister-ny.), 398 p. Oldalszámozáson belüli egészoldalas fekete fehér táblákkal, és 4 színes táblával. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, hiányzó szennylapokkal, megviselt állapotban.