20156.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
Schächter Miksa: Sebészeti gyógyÃtás. Therapia,a gyógyÃtó tudományok könyvtára IV. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner,256+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borÃtóval, foltos lapokkal.