Sztrókay Kálmán 2 műve: Száz kísérlet.; Még száz kísérlet. Say Kornél közreműködésével és rajzaival. Bp., é.n., (Kir. M.) Egyetemi Nyomda. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói papírkötés/félvászon-kötés, foltokkal, az egyik kötet sérült borítóval.