20143.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés. Valamint további 3műve: Fül-, orr-, torok és gégebajok gyógykezelése. Különelnyomat. Bp., 1940, Szerzői, (Stephaneum-ny.), 569-626 p. Kiadói papírkötés.; A lapos koponyacsontok osteomyelitiséről. Különlenyomat. Bp.,(1943), Hungária-ny., 751-778 p. Kiadói papírkötés, rajzzal, egy foltos lappal.; Emlékbeszéd Politzer Ádám születésének 100-ik évfordulójára. Gyógyászat Tudományos Közleményei Különlenyomat. Bp., 1936, Globus-ny., 5 p. Két példány.;