4 800 Ft
Ambrózy György: Steppe-lovas népek és a Kárpátmedence. Bp., 1947, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 81+(3) p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel és fűzéssel, ex libris-szel.