3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Majláth Béla: Maylád István. 1502-1550. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1889, Méhner Vilmos. 120 p + 4 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, facsimile aláÃrásokkal, melléklettel. Korabeli átkötött félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, hiányos, kissé sérült gerinccel, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal.