30 000 Ft
Márki Sándor (szerk.): Mátyás király emlékkönyv. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, modern karton tokban, előzéklap kijár, gerinc szakadt, térképek hiányoznak, kissé kopottas állapotban.