1 000 Ft
Sas Ede: HÅ‘sök-hÅ‘se. Kossuth Lajos élete. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 237+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borÃtóval, a hátsó kötéstábla sarkán sérüléssel, pótolt gerinccel, néhány kissé foltos lappal.