3 600 Ft
Siebenbürgen (Erdély.) Bearbeitet: József Deér. Bp., 1940, Ungarischen Historischen GesellSchaft (Magyar Történelmi Társulat), 283+(3) p.+ 136 (képtáblák) t.+ 20 (térképek) t. Német nyelven. Rendkívül gazdag, fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó térkép-mellékletekkel.