10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Szász Károly: Gróf Széchenyi István és az Akadémia megalapítása. A Széchenyi-szobor leleplezési ünnepére. Bp., 1880, MTA (Franklin-ny.), 1 t. (Széchenyi István portréja, Amerling F. után metsz. Doby Jenő) + 259 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, túlnyomórészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.