12 000 Ft
Zilahy Károly: Magyar koszorusok albuma. Irói élet- és jellemrajzok. Bp., 1863, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 12+120 p.+14 (acélmetszetek) t. Első kiadás. Az acélmetszeteken: Petőfi Sándor, Kazinczy Ferenc, Kisfaludy Sándor, Berzsenyi Dániel, Kisfaludy Károly, Kölcsey Ferenc, Bajza József, Vörösmarty Mihály, Czuczor Gergely, Jósika Miklós, Eötvös József, Tompa Mihály, Jókai Mór, Arany János. Kiadói aranyozott, dombornyomású egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foxing foltos lapokkal.