Bakonyi Béla: Jászay Pál történetíró életútja és munkái. A művész, Bakonyi Béla (1914-2001) által DEDIKÁLT példány. Abaújszántó,1993.,Abaújszántó Nagyközség Önkormányzata,(Miskolc,Borsodi-ny.) Benne 2 db Felsőzsolca címer címkével. Kiadói papírkötés.
Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Johnathan Sunley - Kovács Tibor: Két év kormányrúdnál. Mérlegen a Horn-, és az Orbán-kabinet első félideje. Bp., 2000, Kairosz. Kiadói papírkötés, foltos.
Csorba József - Fricz Tamás - Szentpály-Juhász Miklós: Társutasok az őszödi úton. Kormányzás és kommunikáció Magyarországon 2002-2006. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói papírkötés.
Paléologue, Maurice: II. Sándor cár tragikus regénye. Ford.: Kállay Miklós. Emberek, életek, szerelmek. Bp., [1928], Genius (Világosság-ny.),139+(5) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb foltokkal, sérüléssel.