Könyvek: Történelem

Tételek száma: 205

Der Friedenvertrag von Versailles. Unter Hervorhebung der abgeänderten Teile mit Inhaltsaufbau, Karten und Sachregister. Berlin, 1919, Reimar Hobbing, VIII+239+(1) p.+ 1 térkép. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
19398.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Dr. Palotás Zoltán: A trianoni határok. - - tanulmánya. Bp., 1990, Interedition. Kiadói papírkötés.
19399.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok 1848-1849-ben. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 74. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
19400.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Franka Tibor: Szabad választás, törvényes csalás. (Bp.), 2002, Zsófialiget Kkt. Kiadói papírkötés. A szerző, Franka Tibor (1952- ) író, publicista, műsorvezető, politikus által DEDIKÁLT példány.
19401.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19402.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
350 éves a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetem. 1635-1985. Kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban. (Bp., 1985, ELTE Sokszorosítóüzem-ny.), 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
19403.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Magyar Zoltán: Árpád-házi Szent Erzsébet. Történelem, kultusz, kultúrtörténet. Bp., 2007, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
19404.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Dienes István et al.: Ancient Cultures of the Uralian Peoples. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19405.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
A Régészet Nagy Pillanatai 2 db:  A görögök és Magna Graecia.; Az etruszkok és a rómaiak. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
19406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19
Uralkodók és főemberek. Történelmi segédkönyv. Összeáll.: Torbágyi Novák József Lajos. Bp.,2003, Pán. Az 1928-as hasonmás kiadása. Kiadói kemény-kötés.
19407.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Nagy asszonyok élete. Összegyűjtötte: Szikra. Karriérek. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19408.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Sas Ede: Hősök-hőse. Kossuth Lajos élete. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 237+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó kötéstábla sarkán sérüléssel, pótolt gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
19409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft