Der Friedenvertrag von Versailles. Unter Hervorhebung der abgeänderten Teile mit Inhaltsaufbau, Karten und Sachregister. Berlin, 1919, Reimar Hobbing, VIII+239+(1) p.+ 1 térkép. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
Franka Tibor: Szabad választás, törvényes csalás. (Bp.), 2002, Zsófialiget Kkt. Kiadói papírkötés. A szerző, Franka Tibor (1952- ) író, publicista, műsorvezető, politikus által DEDIKÁLT példány.
Berki Mihály: Az Államvédelmi Hatóság. Bp., 1994., (Salgótarján, Nógrádi-ny.) Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, az egyik borító sarkán gyűrődésnyommal.
350 éves a budapesti Eötvös Loránd Tudományegyetem. 1635-1985. Kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban. (Bp., 1985, ELTE Sokszorosítóüzem-ny.), 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 5000 példányban.
Dienes István et al.: Ancient Cultures of the Uralian Peoples. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Uralkodók és főemberek. Történelmi segédkönyv. Összeáll.: Torbágyi Novák József Lajos. Bp.,2003, Pán. Az 1928-as hasonmás kiadása. Kiadói kemény-kötés.
Nagy asszonyok élete. Összegyűjtötte: Szikra. Karriérek. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Sas Ede: Hősök-hőse. Kossuth Lajos élete. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 237+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a hátsó kötéstábla sarkán sérüléssel, pótolt gerinccel, néhány kissé foltos lappal.