Vendéglő a tegnaphoz. Bp, 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Sporschil, Johann: Geschichte der Hohenstaufen. Braunschweig, 1843, Verlag von George Westermann. Félvászon kötés, acélmetszetekkel illusztrált, festett lapszélek, lapok foltosak, egyébként jó állapotban.
Tar Ferenc: Lincoln magyar tábornoka. Asbóth Sándor életútja. Hévíz, 1998., Hévíz Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
Az író, Tar Ferenc (1955-) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.