Könyvek: Történelem

Tételek száma: 205

19410.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Vendéglő a tegnaphoz. Bp, 1995, Tegnap és Ma Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19411.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Magyar őstörténeti tanulmányok. Szerk.: Bartha Antal, Czeglédy Károly, Róna-Tas András. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
19413.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Szikra: A magyar tanácsköztársaság 1919. Szikra Irodalmi És Lapkiadó Kiadói vászonkötésben, néhány lap hullámos
19414.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
19415.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Szekeres Endre, zsarolyáni: Földbirtokszanálás. Javaslat az eladósodott földbirtokok megmentéséről. Debrecen, 1933, (Pannónia-könyvnyomda). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány.
19416.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
19417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19418.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Vermes Gábor: Kulturális változások sodrában. Magyarország 1711 és 1848 között. Bp.,2011,Balassi. Kiadói papírkötés.
19419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19420.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Feleky Géza: India és a világháború. Bp., 1915. Eggenberger. 43p. Kiadói egászvászon kötésben Ritka!
19421.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft