Császtvay Tünde: Többes számban. Az I. világháború és a hátország mindennapjainak valóságai. 2018, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 271+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Könyvnapi kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
Barna Jónás: A szabadságharc hősregéi. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, borítóval, címlapon tépődéssel
Buchholz, Ernst Ferdinand: Historischer Bildersaal oder Gemälde merkwürdiger Begebenheiten aus der Geschichte; ausgezeichnete Biographien und Charakterschilderungen nebst interessanten Anekdoten aus dem leben berühmter Menschen der ältern und neuren Zeit. Fünfter u. Sechster Theil. [5-6. köt. Egy kötetben]. Pest, 1811, Konrad Adolph Hartleben, 1 (címkép, rézmetszet) t.+2 sztl. lev.+140 p.; 1 t.+2 sztl. lev.+141-276 p.+2 sztl. lev. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval, kissé foltos, helyenként kissé sérült lapokkal, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
Cserey Zoltán: Önkormányzatiság és katonai hatalom Háromszéken a 18-19. században. Sepsiszentgyörgy, 2009, Charta. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Sisa Béla: A Madárlány Erdélybe repült - The Bird Maiden flew to Transylvania - The Bird Maiden Flew To Transylvania.Romantika, Budapest, 2007. KIadói kartonált papírkötés, szép állapotban.