Könyvek: Történelem

Tételek száma: 205

Theodore S. Hamerow: Why we watched. Europe, America, and the holocaust. New York - London,2008,W. W. Norton & C. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19350.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
Makó Imre - Katona Lajos: A második világháború és a fasizmus hódmezővásárhelyi áldozatai. + Kiegészítő kötet: Kései főhajtás. Emlékünnepségek Hódmezővásárhelyen 1991-1993. Hódmezővásárhely, 1991-1993, Emlékbizottság a II. világháború hódmezővásárhelyi áldozatainak emlékének megörökítésére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, foltos lapszélekkel.
19351.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Kossuth gazdasági írásai. Szerk.: Bekker Zsuzsa. Munkatársak: Frenkel Gergely és Szarka Judit. Az egyik munkatárs, Szarka Judit által DEDIKÁLT! Bp., 2002, AULA. Kiadói kartonált papírkötés, hártyapapír védőborítóval, védőborítón apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
19352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Magyar császári és királyi kamarások ősfái 1740-1918. I. kötet. A-G. Összeáll.: Vásárhelyi Miklós és Szluha Márton. Bp., 2005, Heraldika. Kiadói műbőr-kötés.
19353.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-IV. köt. + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
19354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés
19355.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante,(Hornyánszky Viktor-ny.), 492 p.+ 32 t. (képtáblák) + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval,
19356.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00
16
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés, a 2. kötetben foltos, hullámos lapokkal, az 1. kötetben néhány bejelöléssel.
19357.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Mollo, Andrew: A Pictorial History of the SS 1923-1945 New York, 1977. Stein and Day. Kiadói vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval
19358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel papír védőborítóval mely kissé sérült
19359.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43
A hírszerzés és kémkedés története III. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n., Franklin. Javított, pótolt gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
19360.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Báró Wesselényi Miklós: Szózat. A magyar és szláv nemzetiség ügyében. Bp., 1992, Európa, 322 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, máskülönben jó állapotban.
19361.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft