19109.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Aleko E. Lilius: Kalózvilág a kÃnai vizeken. FordÃtotta Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerincen apró sérüléssel, borÃtón apró kopásnyomokkal.