19026.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötet: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, M. Kir. Államnyomda, XVI+688 p. + 1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas kötésben, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, néhány lap és a színes képtábla kijár.