19000.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári, 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. Első rész. Bétsben, 1789, Kurtzbeck Jósef, (24)+396+(20) p. Második, és imitt amott meg-jobbittatott ki-adás. Átkötött félbőr-kötésben, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, néhány lapszéli hiánnyal, a hibajegyzék hiányzik.