19104.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Dr. Kalmár Gusztáv: Négy világrész földje és népei. (Ázsia, Afrika, Amerika és Ausztrália). Szent István Könyvek 116. sz. Bp., 1934, Szent István-Társulat, 244+(4) p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.