19099.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Jakucs Pál: Mátra. Csergezán Pál illusztrációival. Magyar Tájak. Bp., 1955, Művelt Nép. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 24x37 cm. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.