19039.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
16
K. Beniczky Irma: A világ népei. Nemzeti viseletek csarnoka. [Bp., 1875, Franklin], 3-169+7 p.+18 (színezett litográfiák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, hiányzó táblákkal (18 a 22 tábla helyett), foltos lapokkal, néhány firkált lappal, intézményi bélyegzésekkel, laza fűzéssel. Ritka!