19038.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak elsÅ‘ megmászása. FordÃtotta Dr. Cholnoky JenÅ‘né. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+271+1 p. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borÃtón és gerincen, foltos lapokkal.