19002.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Schweiger-Lerchenfeld, Amand Frhr. v.: Die Donau als Völkerweg, Schiffahrtsstraße und Reiseroute. Bécs-Pest-Lipcse, 1896, A. Hartleben's. Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel.