19042.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.) 1t litografált címer + 287 p. korabeli sérült vászonkötésben, laza fűzéssel