Molnár Kálmán: Békás. (DEDIKÁLT). Békás, 2017, Békás Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926., Pantheon. Fekete-fehér képtáblákkal. Kihajtható térképpel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült, szétvált kötéssel, sérült gerinccel.
Tetézi Lajos: Izsák város története. Izsáki Hírek Kiskönyvtára 4. Izsák, 2012, Izsák Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.