Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 190

Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19085.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
19086.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19087.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + A moldvai csángóság települései, másolat, 42x29 cm
19088.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Gerevich Tibor előszavával. Bp., [1941], Stádium Sajtóvállalat Rt., 248 p. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19089.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., 1997, HG & Társa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19090.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Szűcs Sándor: A ványai juhbehajtás és más históriák. Rajzok a régi Sárrét életéből. Ványai Helyismereti Füzetek 2. Dévaványa, 1997, Dévaványai Kulturális és Hagyományőrző Egyesület, 58+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19091.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
George Sbârcea: Szép város Kolozsvár... Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés.
19092.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
19093.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Langweilige Postkarten. hn., én., Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés,
19094.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Walter Zadek: Kein Utopia... Araber, Juden, Engländer in Palästina. Fotografien aus den Jahren 1935 bis 1941. Das Foto-Taschenbuch 8. Kreuzberg, 1986, Dirk Nishen Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19095.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
19096.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft