Henry Morton Stanley. A nagy afrikai utazó önéletírása. Átdolgozta: Sebestyén Károly. Karriérek. Híres felfedezők. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Weitschawar / Bajcsa-vár. Egy stájer erődítmény Magyarországon a 16. század második felében. Zalaegerszeg, 2002. Készült 1000 példányban. Kiadói papírkötés, néhány lap kijár.
Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Gerevich Tibor előszavával. Bp., [1941], Stádium Sajtóvállalat Rt., 248 p. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., 1997, HG & Társa. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Szűcs Sándor: A ványai juhbehajtás és más históriák. Rajzok a régi Sárrét életéből. Ványai Helyismereti Füzetek 2. Dévaványa, 1997, Dévaványai Kulturális és Hagyományőrző Egyesület, 58+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.
Walter Zadek: Kein Utopia... Araber, Juden, Engländer in Palästina. Fotografien aus den Jahren 1935 bis 1941. Das Foto-Taschenbuch 8. Kreuzberg, 1986, Dirk Nishen Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.