2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Didon, P. [Henri]: A tudomány Isten nélkül. Ford.: meggyesi Dr. Somogyi Aladár. Bp., 1897, Országgyűlési ÉrtesÃtÅ‘ kÅ‘- és könyvnyomdája, 3 sztl. lev.+ 277+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopottas borÃtóval és gerinccel, belül jó állapotban, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzÅ‘vel.