6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Große, Constantin: Die alten Tröster. Ein Wegweiser in die Erbauungslitteratur der evang.-luth. Kirche des 19. bis 18. Jahrhunderts. Hermannsburg, 1900, Missionshandlung, VI+(2)+700 p.+ 1 (kihajtható) t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.