3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Hermanni Zschokke - Joanne Döller: Historia sacra veteris testamenti. Vindobonae et Lipsiae, 1920, Guilelmi Braumüller,XVI+586 p.+ 2 (kihajtató képtáblák, közte térkép) t. Editio septima. Latin nyelven. Korabeli félvászon-kötés, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, kopott borítóval.