80 000 Ft
Szenczi Molnár Albert: Szent Dávid királynak és prófétának százötven 'soltári, a' frantzia nóták, 's versek szerént magyar versekre fordíttattak, 's rendeltettek - - által. Mostan pedig 'e kis formában az invócátiokkal, INNEPI és több penitentziális dicséretekkel együtt ki-adattattak. Kolos'váratt, 1773., A' Réff. Col. Betűivel, 2 szt. lev + 403+1 p. + 3 szt. lev +116 p. + 11 lev. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel és felül kis hiánnyal, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap sérült, hiányos, a címlap foltos, a 2. lap hiányos, foltos lapokkal, az elülső előzéklapon, valamint utolsó lapon és a hátsó szennylapon bejegyzésekkel, a lapok felső élein bejegyzéssel, egészen apró szúette lyukakkal,11,5x7 cm. Ritka kolozsvári kiadás.