Az Esztergomi Főegyházmegye névtára és évkönyve 1982.
Lékai László (1910-1986) esztergomi érsek, prímás, bíboros által DEDIKÁLT példány! Schematismus Statusque Archidioecesis Strigoniensis Anno Domini MCMLXXXII. Bp., 1982., Esztergomi Főegyházmegye. Térkép-melléklettel. Kiadói műbőr-kötés.
Unitárius kis könyvtár 8 kötete. Coquerel A. ifj. után: A lelkiismeret és a hit. + Armstrong A. R. után: Az ember ismerete istenről. + Dole F. K. után: Jézus és kiválóbb kortársai. + Jenkin Llyod Jones után: A világ vallásai. + Gyászima Rudolf trónörökös ő Fenségének elhunyta alkalmából + Derzsi Károly: Úrvacsorai beszédek. + A halhatatlanság helye hitelveink között. (J. E. Carpenter nyomán.) + A biblia élete. Bp., 1885-1901, klf. kiadások. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Schaeffer Sebestyén: Kolping Adolf. Életrajz. Ford.: Ruschek Antal. Házi Könyvtár LIII. Két könyv a Katholikus Legényegyletről. I. könyv. Bp., 1887, Szent István-Társulat (Athenaeum-ny.), 1 (acélmetszet) t. + VII+(1)+460 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első néhány lap részben elvált a fűzéstől, nagyrészt felvágatlan példány.
Pilinyi Gyula: A magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes római katolikus papság névtára és az országos hivatalok útmutatója. Hivatalos adatok alapján összeáll.: - - . 1943. évre. (Bp., 1943, Stephaneum-ny.), 414 p. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a címlapon névbejegyzéssel.
[Szalézi Szent Ferenc (1567-1622)]: Introduction a la vie devote de Saint Francois De Sales [...] Lyon, 1816, Chez J.h Bettend, XXIV+480 p. Francia nyelven. Egészbőr-kötésben, viseltes, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
P. Király (Kőnig) Kelemen: Hitlerizmus és kereszténység. A németországi evangélikus hitvalló egyház harca a nemzeti szocializmussal. Bp., 1946, Ferences Missziók Országos Központja. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, a borítón kis hiánnyal.