Didon, P. [Henri]: A tudomány Isten nélkül. Ford.: meggyesi Dr. Somogyi Aladár. Bp., 1897, Országgyűlési Értesítő kő- és könyvnyomdája, 3 sztl. lev.+ 277+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval és gerinccel, belül jó állapotban, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal, régi intézményi bélyegzővel.
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. + Az egri főegyházmegye sematizmusa 1987. Az egri főegyházmegye névtára 1987. Schematismus Archidiocesis Agriensis Pro Anno Domini MCMLXXXVII. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. III. kiadás. Bp., é.n., Korda R. T.. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben, javított gerinccel, borító hátoldala kissé foltos.
Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Bp.,1929,(Apostol-ny.) Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
Pálóczi Czinke István: A zsoltárok. Szenczi Molnár Albert nyomdokain a Szentírásból átdolgozta - - . Miskolc, 1938, (Fekete Pál és Társai Felsőmagyarországi Nyomdavállalat), 224+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Szuszai Antal: Apologetika, vagyis a katholikus hit alapjainak rendszeres védelme. Győr, 1911, 'Pannonia'. Második, bővített kiadás. Kiadói sérült papírborítóval
Zoványi Jenő: Magyarországi protestáns egyháztörténeti lexikon. Szerk.: Dr. Ladányi Sándor. 3. javított és bővített kiadás. Bp.,1977, Magyarországi Református Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés.