4 000 Ft
A Budapesti Ujságírók Egyesülete almanachja 1907. Szerk. Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1907, Korvin Testvérek-ny., 8+304+10 (hirdetések) p. + 12 t. A hirdetések között egész oldalas Kugler Henrik - Gerbaud reklámmal, a szecessziós díszítésű hirdetésben a céghez kötődő budapesti épületek rajzával. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.