15 000 Ft
Strassgschwandtner, Josef Anton (1826-1881) után, Johann Rauh metszése: Hentzi hősi halála Buda ostromakor, 1849. május 2. Litográfia, paípr, jelzett a litográfián. A. Paternas kiadása, Bécs. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 39x59 cm