cca 1940 Budapest, a Rómaifürdő vadregényes része, Reich Péter Cornel feliratozott és pecséttel jelzett fotója, fotósarkokkal kartonra rögzítve, szép állapotban, 15×15 cm
cca 1940 Budapest, Svábhegy télen a Normafánál, Reich Péter Cornel feliratozott, pecséttel jelzett fotója a "Szép vagy Budapest" pályázat keretében, szép állapotban, 24×18 cm
1940 Budapest, A Haditengerészeti hősi emlékmű a Horthy Miklós híd budai hídfőjénél, Reich Péter Cornel pecsételt és feliratozott fotója, szép állapotban, 20×18 cm
cca 1940 Budapest - Sport, üdülés, szórakozások, Marics Zoltán grafikus, iparművész dekoratív plakátterve, tempera, papír, kartonra ragasztva, előpapírral védve, szép állapotban, 24×17 cm
A Budapesti Ujságírók Egyesülete almanachja 1907. Szerk. Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1907, Korvin Testvérek-ny., 8+304+10 (hirdetések) p. + 12 t. A hirdetések között egész oldalas Kugler Henrik - Gerbaud reklámmal, a szecessziós díszítésű hirdetésben a céghez kötődő budapesti épületek rajzával. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, kissé kopott...
Gábor István: Budapesti képeslapok. Régi fővárosi épületek egykor és ma. Bp., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
A mi Budapestünk sorozat 5 kötete: Gerle János: Századforduló.; Prohászka László: Lovas szobrok.; Gál Éva: Margitsziget.; Hajós György: Hősök tere.; Gábor Eszter: Budapesti villák. Bp., 1997-2001, Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.