Statisztikai Közlemények. 58/1. LAKY Dezső, Dr.: Budapest épületviszonyai. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, X, 341 lKiadói papírkötés, jó állapotban
1949 Budapest, címer kerül a Lánchídra a háború utáni újjáépítés alatt, Gerő Sándor grafikus eredeti karikatúrája, tus, papír, jelzett, megjelent a Ludas Matyiban, 30×22 cm
cca 1941 Budapest, Széll Kálmán téri új villamos végállomás, 61-es villamos, fotólap, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, apró folttal és felületi sérüléssel, 8,5x13,5 cm
Fábián Gáspár: Budapest uj városházának elhelyezése a Dunaparton. (DEDIKÁLT). Irta és a Magyar Mérnök- és Építész-Egyletben előadta - - . Különlenyomat a "Vállalkozók Lapja" 1918. évfolyamából. Bp., 1918, "Otthon"-ny., 42 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Átkötött, modern egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a kihajtható térképet másolattal pótolták. A szerző, Fábián Gáspár ...
Ady Endre Budapestje. Összeáll.: Faragó Éva és Dr. Ruzsicska Mária. Bp., 1977, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.