1871 A Budai Kölcsönös Temetkezési Egylet alapszabályai. Statuten des Ofener Wechselseitigen Leichen-Vereines. Ofen, 1871, Martin Bagó, 17 p. Kiadói papírkötés, néhány javítással és bejegyzéssel a szövegben. + Az Óbudai Róm. Kath Egyházközség tíz éves fennállása emlékére, rajta: Óbudai Szent Péter Pál főplébánia templom, emléklap, 20x16 cm
cca 1800 Pest-Pilis-Solt vármegye, a Jászság és a Kunság rézmetszetű térképe. Comitatus Pest Pilis et Solth articulariter uniti: cum Jazygia Cumania Majore et Minore. Antonii Balla színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon megjelent: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", 29x22 cm, hajtva, kis beszakadással a szélén
Buda és Pest erődítésének és ostromának alaprajza, az 1686. évi ostrom idején. Hadtörténeti térkép, ?Ofen Lat. Buda ist gelegen in einer Lust-u. fruchtreichen Gegend an der Donau ?? kezdetű szöveggel, cím és méretarány nélkül. Színezetlen rézmetszet. Jelzet jobbra lent. A kép alatt: G. Bodenehr fec. et excudit, A(ugusta) V(indelicorum). A kép melletti hasábokban németül a török megszállás rövid ...
Fővárosunk 1800-1873 között. Buda, Óbuda, Pest alakulása az egyesítés előtt. Budapest Székesfőváros Történeti Múzeuma kiállítása. Bp., 1948, Budapest Székesfőváros Közművelődési Ügyosztálya, 50 p. Kiadói tűzött papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, néhány bejegyzéssel.
Emlékkönyv az Árpád-házi Szent Margit templom felszentelésének 75. évfordulójára 1933-2008. Szerk.: Csikota Ágnes, Formanek Tamásné, Kálmán Valéria. Bp., 2008, Budapest (XIII. ker.) Árpád-házi Szent Margit templom. 97 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Kovács Dénes (szerk.): A Kerepesi úti temető. Útmutató és tájékoztató húsz ábrával és az egész temető térképével. Bp., 1894, Gerenday A. és Fia. Kiadói papírkötés, sérült, javításokkal.
Móricz Miklós: Budapest társadalomrajza. Statisztikai Közlemények. Szerk.: Dr. Illyésfalvi Lajos. 64. kötet, 2. sz. Bp., é.n., Budapest Székesfőv. Házinyomda. 71 p. Kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban.