Design - divat Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2799942
13299
457
14000
Design - fashion
Art Deco réz váza, jelzés nélkül, m: 16 cm 2799937
13300
457
14000
Design - fashion
Aranyozott fém design váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 25 cm 3014996
13301
457
Design - fashion
Converse all star táska. Jó állapotban, 30x43 cm 3014995
13302
457
Design - fashion
Converse táska. Kopottas, cca 44x30 cm 2942186
13303
457
Design - fashion
Retro fehér műanyag kézi táska, 26x25 cm 2942191
13304
457
Design - fashion
Retro bőr női táska, selyem béléssel, 23x18 cm 2942197
13305
457
Design - fashion
Retro fekete lakk női táska, 21x14 cm 3011500
13306
457
Design - fashion
Teak/paliszander fa fogójú fém tálca 2 db 20x24 cm + sószóró jelzett 1960-as évek Scanelli dán design 3033022
13307
457
Design - fashion
Retro háromfiókos fa ékszeres szekrényke, néhol pattogzott porcelán fiókokkal, m: 25 cm 3033454
13308
457
Design - fashion
Uchoa Brasil iparművészeti faragott fa fali posztamens. Jelzett, kopással, 64x18 cm 3040064
13309
457
Design - fashion
Női design táska, cca 40x30 cm 3034487
13310
457
Design - fashion
Francia öngyújtó. Ezüstözött csavarbordás megformálással, jelzett, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft