15054.
457. Lezárult gyorsárverés
Fotó
3 000 Ft
cca 1890-1930 vegyes fotó tétel, össz. 16 db, többségében portrék, néhány csoportkép, közte gyerek- és babaportrék, többségében keményhátú és jelzett, több Schmidt Ede budapesti műterméből, részben sérült vagy körbevágva, klf. méretekben