15043.
457. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
cca 1910-42 portrék gyerekekről és felnőttekről, össz. 23 db fotó és fotólap, közte 14 db jelzett: Bellainé Fonyód, Bornstein Arad (hölgy agár kutyával), Sándor Rákosszentmihály stb., közte 1 db keményhátú fotó Fodor Vilmos győri műterméből. Részben sérült. 9x6 és 11x20,5 cm közötti méretekben