cca 1900 Fotó tétel a mai Horvátország (Dubrovnik) és Montenegro (Risan, Fort Sanik stb.) tájaival, városaival, kikötőkkel, életképek részben katonákkal, össz. 32 db. Kartonra ragasztott fotók, 9,5x12,5 és 13x18 cm közötti méretekben. Csak részben feliratozott. Néhány kevés fotó sérült. / 32 photos on cradboard from Croatia (Dubrovnik) and Montenegro (Risan, Fort Sanik etc.), landscapes, town view...
1977 Finnország, album kb. 147 db fotóval: Helsinki látványosságai, gyárban készült felvételek, lappföldi jellegzetességek, modern épületek, építkezések, stb., jó állapotban, 30,5x22 cm
cca 1890-1900 A Békás-szoros a Békás-patakkal (Hagymás-hegység, Erdély), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, 24,5x18,5 cm / cca 1890-1900 Cheile Bicazului, Râul Bicaz (Muntii Hăsmas, Transylvania), large-size photo on cardboard, 24.5x18.5 cm