1940 Marosvásárhely, Erdély, diáklányok felvonulása magyar ruhában és zászlóval a bevonulási ünnepségek keretében, Roth Mária kartonra ragasztott fotója, jó állapotban, 17,5×23 cm
Diebold Károly (1896-1969): Soproni látkép sétálókkal a bécsi dombról, 1930-40 körül. Fotó, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben. Karton széle kissé foltos. 23x16 cm
cca 1930-40 Kecskemét főtere, előtérben a Ferences templom (Szent Miklós-templom) részletével, háttérben Kossuth Lajos szobra, színezett fotó, jelzés nélkül, 30x40 cm
cca 1920-1930 "Die Heltauer Kirchenbu(r)g", Az erdélyi nagydísznódi (Cisnadie/Heltau/Hielt) szász erődtemplomról készült fotósorozat, az utolsó fotón Nagydísznód látképével, 14 fotó fotó albumlapokon, a táblák egy része előtt hártyapapírral, kiadói haránt-alakú fotóalbumban,kopott, kissé foltos borítóval, 17x11 cm és 15x10 cm között méretben.