cca 1970 12 db tévéfilmről készült werkfotó neves magyar színészekkel (Latinovits Zoltán, Márkus László, Sulyok Mária, Sztankay István stb.), mindegyik jelzett, többségében címmel és szereplővel hátoldalán feliratozott, 15x12 és 18x13 cm közötti méretben
cca 1900-1910 össz. 4 db keményhátú portré fotó, közte 3 db gyerekportré, egyiken kislány játékokkal, tolható kocsival, babával és labdával, klf. budapesti műtermekből (Mérei, Kurzweil Frigyes, Goszleth) és Sellei Károly (Újpest). 11x7 és 16,5x11 cm közötti méretekben.
cca 1890 Szilágsomlyói református gimnázium növendékeinek portréfotója, keményhátú fotó, Dajkovits E. szilágysomlyói műterméből, kissé kopott kartonnal, 16x10 cm