cca 1910-40 Katonatiszt karddal, jelzés nélküli fotó kartonon, körbevágva, 24x16 cm + esküvői csoportkép, háttérben számos kitüntetéssel dekorált katonatiszttel, Töry Ferenc budapesti fotóriporter pecséttel jelzett fényképe, 17,5x23 cm
cca 1920-42 vegyes fotó tétel, össz. 7 db, közte Aradi utcarészlet Illyés cégérrel; Huszti utcarészlet Rosenbaum Herman üzletével; esztergomi részletek, egyik látkép a Mária Valéria híddal; Schloss Linderhof, Bajororoszág, utcarészlet Oberammergauban közlekedési rendőrrel s stb. 5x7 és 6x8,5 cm közötti méretekben
1915 M. kir népfölkelő parancsnokság fölmentési igazolványa Halbauer Dezső, a Magyar Vöröskereszt Egylet tudósító iroda alkalmazottja részére, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal